Welcome!

Join our community of MMO enthusiasts and game developers! By registering, you'll gain access to discussions on the latest developments in MMO server files and collaborate with like-minded individuals. Join us today and unlock the potential of MMO server development!

Join Today!

L2J [Greek] Greeks Support

Status
Not open for further replies.
Joined
Sep 19, 2005
Messages
31
Reaction score
0
paides oti voi8ia xriazeste sxetika me L2j peite to edw, h mpite sto (edit) #l2j @ Gr-Net




P.S < mpite re kai sto room na voi8ame instantly, einai better :))

ma kala akneis dn exei aporia? :p
 
Last edited by a moderator:
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
nomizw oti exw to idio error rixte mia matia,meta apta updating pou ekana,
eisboleas - [Greek] Greeks Support - RaGEZONE Forums

format se ti?ston sklyro?den yparxei periptosi,protimw na paratisw ton server
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Apr 25, 2005
Messages
97
Reaction score
0
Gia sas pedes,
Xero oti einai gia L2j pou helparete edo kai kala kanete kai voithate osous mporeite, thelo na kano mia mikri anakoinosi mias kai eimaste ellines oloi edo :p. Opoios exei asxolithei me L2OFF server tha mporouse na mou pm giati mazeyo team gia OFF server. Opios endiaferete as mou kanei ena pm.

p.s Xero oti einai asxeto auto pou petaxa edo mias kai einai L2J support gia ellines gia auto min me kraxete.. Apla thelo kai ego team support :p
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
May 24, 2006
Messages
29
Reaction score
0
Sas xereto olous.Psaxno kalo server l2j kata protimisi alla kai off gia na simetasxo sto team.Ksero arketa apo servers (l2j)Tora arxisa na asxoloume me off files.Ksero na ftiaxno buggs,na allazo ta xml,ligo apo php/html gia website kai alla.Opios exei server sobaro 24/24 kai thelei enan admin/gm/web desingner as me pm sto hot mou jess455929@hotmail.com. Online 10-14 ores tin imera peripou!
 
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
LeSymoorians PvP server is dead

Gamoto,ekana instal tin kainourgia java,apto Java kit 5 to update 7,alla eksakolouthw na perne to idio error rixte mia matia re pesia kai pite mou ti trexei giati paw na skasw aptin stenaxwria mou pou den anoigei poia o l2 mou

 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
May 24, 2006
Messages
29
Reaction score
0
Baika to DB sou prepei na einai lathos.Opote prospathise na katebaseis kapiou allou.
 
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Aug 14, 2005
Messages
123
Reaction score
0
AngelSt said:
Gamoto,ekana instal tin kainourgia java,apto Java kit 5 to update 7,alla eksakolouthw na perne to idio error rixte mia matia re pesia kai pite mou ti trexei giati paw na skasw aptin stenaxwria mou pou den anoigei poia o l2 mou


Pia windows doulevis ?
 
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
LeSymmorians is back

paidakia euxaristo poly gia tis symvoules sas,alla eixate adiko lol

p.s akoma den exw katalavei ti ekana kai pira auto to 10% warn level :S
 
Last edited:
Upvote 0
Joined
May 5, 2006
Messages
769
Reaction score
0
AngelSt said:
Gamoto,ekana instal tin kainourgia java,apto Java kit 5 to update 7,alla eksakolouthw na perne to idio error rixte mia matia re pesia kai pite mou ti trexei giati paw na skasw aptin stenaxwria mou pou den anoigei poia o l2 mou

Prepei na sviseis tin palia ekdosi(logika update 6)kai meta 8a sou trexei kanonika
Dokimase to kai pes mou!:D
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Sep 7, 2005
Messages
4
Reaction score
0
Blepw poly kinhsh edw pera,fenetai eixa kairo na mpw :) Kanena kalo l2j server pack exete na protinete?kai kanena link 8a tan euprosdekto :D
 
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
tou rayan einai kalo alla exei arketa bugs
exw ftiaksei 2 apta kyriotera,diladi na apothikevode ta spawn kai to shop list
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Apr 1, 2006
Messages
5
Reaction score
0
xereto ki ego me thn seiram olous tou ellhnes. kalh fash pou yparxoun arketoi apo mas se mia selida exo ki ego ena problima opos oloi mas.exo kai ego enan server toumpano fteiagmeno me polu kopo apo mena kai thelo na matho pos tha anoikso ston server selection kai ton 2 server. exo prospathisei alla tpt
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Apr 25, 2005
Messages
97
Reaction score
0
GMsorin said:
xereto ki ego me thn seiram olous tou ellhnes. kalh fash pou yparxoun arketoi apo mas se mia selida exo ki ego ena problima opos oloi mas.exo kai ego enan server toumpano fteiagmeno me polu kopo apo mena kai thelo na matho pos tha anoikso ston server selection kai ton 2 server. exo prospathisei alla tpt


Client side einai auto pou psaxneis an den kano lathos.
to servename.* sto system mesa. Tropopioise to analoga me posous server exeis kai names kai tetia.
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
May 24, 2006
Messages
29
Reaction score
0
Thelo server na simetasxo os dev/gm i web designer.Ksero basiki gnosi html kai xml.Eimai sxedon 20/24 online kai ksero ta panta apo l2.Opios endiaferete na me balei sto msn messeger jess455929@hotmail.com nick:sacri
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Apr 25, 2005
Messages
97
Reaction score
0
jess455929 said:
Thelo server na simetasxo os dev/gm i web designer.Ksero basiki gnosi html kai xml.Eimai sxedon 20/24 online kai ksero ta panta apo l2.Opios endiaferete na me balei sto msn messeger jess455929@hotmail.com nick:sacri




Se eixa rotisei sto sxetiko diko sou post gia an exei gnoseis pano se L2OFF files .... den mou apantises omos.

An thes to msn mou einai comclub3@acn.gr.
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Feb 14, 2006
Messages
31
Reaction score
0
Sory gia tin ka8isterisi

blackspirit said:
lopa Mpika kai ton eida ton server sou man. Mporw na pw oti einai arketa kalos kai 8a i8ela na milisoume ligo sxetika me afton. Skeftomai na sikwsw enan server-ako gia to internet cafe tou 8eiou mou kai 8a i8ela an mporeis na mou dwseis :) ta arxeia pou xrisimopoieis gia na min kanw oles aftes tis allages pou ekanes esi.

Eleipa kai diavasa to msg simera. Na sou dwsw olo ton server se 4-5 meres ...
Teleiwnw to event gia ka8imerino virtual siege sto Goddard me medals kai alla ka8ws
episis kai ta tria stadia tou quest gia monimo hero me anava8miseis xaraktira. eimai sto trito stadio kai telos. 8elw to poli 5 meres logo douleias... An 8eleis omws kati pm :)

entel@otenet.gr
lineageII C4 LR server gia opoion 8elei na ton dokimasei
 
Last edited:
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
jess455929 said:
Thelo server na simetasxo os dev/gm i web designer.Ksero basiki gnosi html kai xml.Eimai sxedon 20/24 online kai ksero ta panta apo l2.Opios endiaferete na me balei sto msn messeger jess455929@hotmail.com nick:sacri
h alithia einai oti psaxnw enan gm gia vradines wres,den vriskw pouthena kapoion pou na mporei kai na kserei kapoia vaiska,exw to msn sou ama endiaferese tha epikinonisw mazi sou se periptosi pou ta pramata erthoun opos ta perimeno
 
Upvote 0
Status
Not open for further replies.
Back
Top