Welcome!

Join our community of MMO enthusiasts and game developers! By registering, you'll gain access to discussions on the latest developments in MMO server files and collaborate with like-minded individuals. Join us today and unlock the potential of MMO server development!

Join Today!

L2J [Greek] Greeks Support

Status
Not open for further replies.
Joined
Sep 19, 2005
Messages
31
Reaction score
0
paides oti voi8ia xriazeste sxetika me L2j peite to edw, h mpite sto (edit) #l2j @ Gr-Net




P.S < mpite re kai sto room na voi8ame instantly, einai better :))

ma kala akneis dn exei aporia? :p
 
Last edited by a moderator:
Initiate Mage
Joined
Jan 9, 2006
Messages
27
Reaction score
0
ZaXoS said:
paidia egw exw ena programa poy kanei decrypt kai encrypt kai doylebi mia xara, oyte error oyte tipota, 8a to kanw attach, prin kanete otidipota na kratise BACKUP an kai to programa kratai backup apo mono toy. Have Fun!:wiggle:

me afto exeis dokimasei na kaneis decrypt to l2.ini c4 pts , meta encrypt xana kai to pts xekinaei kanonika kai sindeetai?
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Feb 1, 2006
Messages
10
Reaction score
0
8a sas grapso akribos ti prepi na kanete, an kai ta leei sto USAGE.
katarxas bazeis to patcher kai to l2encdec ston SYSTEM fakelo toy lineage2
pas sto command prompt (start ---> run ---> cmd) bazeis to path toy lineage2 SYSTEM dir p.x. "c:/lineage2/system/" kai grafeis patcher 8a kanei ta dika toy ekei kai meta mporis na kaneis oti 8es decrypt kai encrypt, dokimasmeno kai doylebi 100%!
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Oct 20, 2005
Messages
30
Reaction score
0
Den Xriazete tipote apla kanete antikatastasi ton yparxona kai paizete......
vazontas panta sto l2.ini thn ip tou server.......:lol:
 
Last edited by a moderator:
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Dec 29, 2005
Messages
11
Reaction score
0
dimirage said:
Den Xriazete tipote apla kanete antikatastasi ton yparxona kai paizete......
vazontas panta sto l2.ini thn ip tou server.......:lol:


mou vgazi ayto to critical.....

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3450 MHz with 1023MB RAM
Video: No Video

General protection fault!

History: FFileManagerWindows::CreateFileReader <- appLoadFileToString <- FConfigFile::Read <- FConfigCacheIni::Find <- FConfigCacheIni::GetString <- UObject::LoadConfig <- (PlayerController None) <- UClass::Serialize <- (Class Engine.PlayerController) <- LoadObject <- (Class Engine.PlayerController 137868==137868/2696797 130768 7100) <- ULinkerLoad::preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class Engine.operty Engine.PlayerController.aBaseZ NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine


Paw na dokimaso me tous allous tropous
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Jan 20, 2006
Messages
27
Reaction score
0
kingdiamond said:
psimmis?????? kati mou leei to nick ayto (pola mou leei bashka alla den eime shgouros)
an epaizes MU,L2 i piges kataskinoseis kaliva tote 8a me 3ereis
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Nov 15, 2005
Messages
9
Reaction score
0
About L2.ini

Se emena den leitourgei to nwindow.dll exo enhmerosei to C4 PTS. To l2encdec ephshs kanei decrypt kai encrypt alla pali den leitourgei bgazei corrupt files to C4 PTS.

Tespa. Apla mhn kanetai alles prospathies stis 08/02/06 to Lineage II C4 erxetai Final. Mporeitai na to deite apo edo: . Opos leei h Ncsoft tha ginetai kai update apo C3 kai full download alla kai 10 $ gia na agorasetai ta 4 CD's pou einai 8.5 Euro + metaforika. Symperasma meinan liges meres perimenetai ta teliotika arxeia tou C4 gia na doume gia to Game Guard.

Ena atomo poio pano exei arxizei na me ekneyrizei paei se ola ta Threads (kai sto diko mas fysika) kai opou dei ksenh glossa leei oti einai Ellhnika kai meta kleiste auto to Thread.
ELEOS..!!

Artemis
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Jan 31, 2006
Messages
30
Reaction score
0
matrixane roufa to tromponi, ventouza ventouza palio lamer mas ta prikses ta paparia, skase epitelous!
 
Upvote 0
Banned
Banned
Joined
Nov 11, 2005
Messages
372
Reaction score
0
ela002 mipos eisai apo xalkidona(thessalonikis) meria?
Paidia ta guides pou egrapsa pio prin douleuoun gia to C4 PTS 100% kai gia to FULL C4 otan vgei! Gia to C4 PTS de ksero gia kanena decrypt program pou na kanei douleia.ZaXos kai Dimirage mipos milate gia C3 me to patch tou GH gia C4 stoixeia? Auto to katalavaineis apo ti login page epeidi kato grafei " Custom patch by GreenHope" . To thema vevaia einai na vgei to FULL C4 oste na ginei meta apo ligo kairo kai o server C4.Tespa.
P.S.
Eleipsa ligo kairo epeidi apo tis 29/01 eimai me pneumonia(gamise ta) kai gia kammia vdomada akomi.
Mi varate re, den eipa oti sas noiazei kiolas! :)
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Oct 20, 2005
Messages
30
Reaction score
0
Dalfin said:
ela002 mipos eisai apo xalkidona(thessalonikis) meria?
Paidia ta guides pou egrapsa pio prin douleuoun gia to C4 PTS 100% kai gia to FULL C4 otan vgei! Gia to C4 PTS de ksero gia kanena decrypt program pou na kanei douleia.ZaXos kai Dimirage mipos milate gia C3 me to patch tou GH gia C4 stoixeia? Auto to katalavaineis apo ti login page epeidi kato grafei " Custom patch by GreenHope" . To thema vevaia einai na vgei to FULL C4 oste na ginei meta apo ligo kairo kai o server C4.Tespa.
P.S.
Eleipsa ligo kairo epeidi apo tis 29/01 eimai me pneumonia(gamise ta) kai gia kammia vdomada akomi.
Mi varate re, den eipa oti sas noiazei kiolas! :)
Egw to ekana ston Koreatiko me to l2dec.... kai doulepse mai xara!!!!
Me to PTS to exw katevasi idi me to L2.ini free kai den xriazete dec....opote na sas balw to system na paiksese.....mpios sto raraki theli kai kati allo alla den nomizw!!!!
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Jan 26, 2006
Messages
6
Reaction score
0
re paidia mias kai eimaste greek support thelo tin gnomi sas
opos eipa eimai GM ston ael vasika apo tous iparxontes ekei exo kanei tin perisoteri douleia kai eimai o ligotero noob apo tous allous toulaxiston jero na kano edit npc gia ta spawn points kai o allos o noob gm me leei nerf epeidi to kano se liga second kai kano epideijei i kano spawn froura apo guards na me akolouthoun >.>
anyway to problem einai to ejeis o admin mas pou koimate orthios kai eiparxei fimi oti den exei pejei pote l2 epitelous apantise sta question mou sto irc kai tou elega na kanoume upgrade ton server se c4 kai mou leei koitaje ta packs tou greenhope kai pes mou tin gnomi sou
ti lete pezei tpt kalo gia c4 server (jero den einai entelos full fulll) alla kati kalitero telos panton (min me rotisete tin current version giati oute pou mas leei den jero to pezei koufos einai koufos >.> ) oute remote access den exoume gamoto kaneis gm na kanoume ena reboot ton server na ftiajoume kana bug .... pali kala pou evale to autoreboot kathe 3 ores gaiti palia crashere o server kai perimename meres na to thimithei o tipos na ton kanei reboot
(pisteuo oti o server ajizei pleon me 500+ atoma ston pvp kai kapou 100 ston deutero x50 gia auto kai kathomai kai prizo to admin na kanei kati epitelous...)
plz akouo gnomes
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Oct 13, 2005
Messages
10
Reaction score
0
hey hey hey!!!!! Ola kala???? Greece RuLeZZZZ re!!!! Kriti edo! paides, kserete kanena apo oooolllaaaa auta ta server packs pou kikloroforoun edo pou na exei full c4 support??? apo quests mexri k items???
 
Upvote 0
Banned
Banned
Joined
Nov 11, 2005
Messages
372
Reaction score
0
damian007 : dokimase to server pack tou jellis1234 (to exoun kanei sticky) http://forum.ragezone.com/lineage2-emu/make-l2j-server-109589.html

Nomizo einai to kalutero(GH pack) ektos fusika k an thes na katevaseis to game me to eclipse na kaneis allages sti java kai na kaneis dikia sou ekdosi!

ngag3: gia sou kai se sena. Oloi oi servers pou tha vreis edo upostirizoun kapoia armors kai weapons kai items. Full C4 prosopika perimeno se kana dimino.
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Feb 1, 2006
Messages
10
Reaction score
0
me to programa poy ekana attach exw kai decrypt kai encrypt ta files toy Lineage II PTS ton official 3ero tin diafora toy PTS me to patch toy GH, apla den to kanete sosta mallon giafto den mporite na kanete decrypt-encrypt, 8eli prota na kanete patch, diabaste to USAGE
 
Upvote 0
Banned
Banned
Joined
Nov 11, 2005
Messages
372
Reaction score
0
exeis dikio ZaXos. Apla ki ego katevasa to prog apo to site alla prin to teleutaio update pou egine stis 29/01/06. Gia mena auto itan to prob. Tora ekana decrypt to l2.ini kai etoimazo ki alla pragmata.
 
Upvote 0
Initiate Mage
Joined
Jan 12, 2006
Messages
14
Reaction score
0
dn pira apantisi k apanalamvano tin erotisi
----------------------------------------------
hehe nice!
oreo einai kai ena elliniko thread
ma stin ellada pou zoume dn exoume grames san tou eksoterikou
kai dn mporoune na sikosoume kanenan server kalo...
2 erotiseis..
1) Mipos re pedia kserei kaneis posous xristes sto PERIPOU
xwraei enas server me mia grami 1024Download/256Upload

2) Pos mporo na auksiso to upload ?
uparxei kapoia upiresia i prepei na agoraso misthomeni grami ?


Thanks....
 
Upvote 0
Status
Not open for further replies.
Back
Top