Welcome!

Join our community of MMO enthusiasts and game developers! By registering, you'll gain access to discussions on the latest developments in MMO server files and collaborate with like-minded individuals. Join us today and unlock the potential of MMO server development!

Join Today!

L2J [Greek] Greeks Support

Status
Not open for further replies.
Newbie Spellweaver
Joined
Sep 19, 2005
Messages
31
Reaction score
0
paides oti voi8ia xriazeste sxetika me L2j peite to edw, h mpite sto (edit) #l2j @ Gr-Net




P.S < mpite re kai sto room na voi8ame instantly, einai better :))

ma kala akneis dn exei aporia? :p
 
Last edited by a moderator:
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
AngelSt: exo kai ego to idio problima me ta custom utx. malon den douleuoun ta custom utx pou ftiaxnoun gia ton c4 client se c5 client. 8a rotiso simera enan argentino pou ftiaxnei custom weapons kai 8a sou po aurio ti paizei...

w8ting for reply :D
 
Upvote 0
Experienced Elementalist
Joined
Sep 2, 2006
Messages
258
Reaction score
0
format...vale mesa to cd twn windows kai dwse apo to BIOS first boot device to Cd kai apo ekei mesa tha sou exei kapies epiloges gia format...twra dn ta thimamai kai ap'eksw :p

Tnx man
You 're the best

RESPECT.
 
Upvote 0
Custom Title Activated
Loyal Member
Joined
May 23, 2006
Messages
1,897
Reaction score
1
episis mporei na xrisimoupoiithei kai ws kados gia spam
(pare paradeigma kost)
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Jul 13, 2005
Messages
13
Reaction score
0
Boreite na me help ligo???Den borw na anebasw ton server online :mad:
Exw kanei ta panta!!!
Opws:
Anoigma ports
Sto arxeio server exw balei sthn extrenal IP thn IP m pou omws einai k to programa)
Ti allo?
Please help asap
 
Upvote 0
Experienced Elementalist
Joined
Sep 2, 2006
Messages
258
Reaction score
0
Mipws exei kanes to nero 7?
An nai kai den einai kopos to kanei upload?
Sas efxaristw poli.

RESPECT
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Jun 29, 2005
Messages
54
Reaction score
0
Asxeto... metafrazw to latest L2j DP sta ellinika (makari na ta ypostirizoun ta fonts tou paixnidiou) 8elei kaneis na voi8isei ? Den ime m*****s apla exw poly xrono k den kserw ti na kanw :DDD
 
Last edited:
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Oct 19, 2005
Messages
122
Reaction score
0
AngelSt: exo kai ego to idio problima me ta custom utx. malon den douleuoun ta custom utx pou ftiaxnoun gia ton c4 client se c5 client. 8a rotiso simera enan argentino pou ftiaxnei custom weapons kai 8a sou po aurio ti paizei...

akoma perimeno
 
Upvote 0
Custom Title Activated
Loyal Member
Joined
May 23, 2006
Messages
1,897
Reaction score
1
pore perimene
afou vlepeis oti den dinoun apantisi
 
Upvote 0
Banned
Banned
Joined
Feb 21, 2006
Messages
317
Reaction score
0
AngelSt: soz man to ksexasa entelos. kaneme add sto msn kai mila mou to bradaki...
 
Upvote 0
Junior Spellweaver
Joined
Mar 21, 2006
Messages
109
Reaction score
1
Boreite na me help ligo???Den borw na anebasw ton server online :mad:
Exw kanei ta panta!!!
Opws:
Anoigma ports
Sto arxeio server exw balei sthn extrenal IP thn IP m pou omws einai k to programa)
Ti allo?
Please help asap

Pata enarksi-> ektelesi meta grapse "C:\windows\system32\drivers\etc" kai pata OK
Sou anoigei o fakelos etc kai anoikse to arxeio hosts pou vriskete mesa me Notepad.

Sto telos prosthese autes tis grammes:
Internal IP L2authd.lineage2.com
Internal IP L2testauthd.lineage2.com

Ama exeis sp2 apanergopoihse to FIREWALL .
 
Upvote 0
Banned
Banned
Joined
Feb 21, 2006
Messages
317
Reaction score
0
oxi internal ip. tin external na baleis sto hosts. external = ip tou internet internal = ip tou topikou diktiou
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Feb 10, 2006
Messages
16
Reaction score
0
Problima me to server pack tou Banished kai poio sigkekrimena afto Banished_Bundle_Sept17.rar.part
Loipon ekana kaniko egkatastaseis simfona me afta pou dine sto forum tou
ebala navicat mysql egkatestisa tin Db tou ola kala mou tin emfanise kanonika sto navicat twra omos enw to startserver kai to login server pane kanonika mexri ekei pou leei kai kala oti o server einai ok kai legete bartz (kapos etsi) to problima einai otan kano login apo to idio pc einai oti mou leei aftp
[ClientThread]client bypassed GGAuth,Kicking off... <-----afto mou grefei ti prepei na kanw gia na to diorthoso kserei kaneis na mou pei??
Euxaristw ekton proteron Basilis Kriti!
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Feb 10, 2006
Messages
16
Reaction score
0
Problima me to server pack tou Banished kai poio sigkekrimena afto Banished_Bundle_Sept17.rar.part
Loipon ekana kaniko egkatastaseis simfona me afta pou dine sto forum tou
ebala navicat mysql egkatestisa tin Db tou ola kala mou tin emfanise kanonika sto navicat twra omos enw to startserver kai to login server pane kanonika mexri ekei pou leei kai kala oti o server einai ok kai legete bartz (kapos etsi) to problima einai otan kano login apo to idio pc einai oti mou leei aftp
[ClientThread]client bypassed GGAuth,Kicking off... <-----afto mou grefei ti prepei na kanw gia na to diorthoso kserei kaneis na mou pei??
Euxaristw ekton proteron Basilis Kriti!
* o client mou einai c3 me to patch tou greenhope se C4...Ayta
 
Upvote 0
Joined
Oct 5, 2006
Messages
4,293
Reaction score
103
kostas

hi me leno kosta apo thessaloniki!!!!file boithise me na kano server!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! exo kati arxi a po to l2j alla den douleboun!!!!!!!!!!!!!!! exis tin kalosini na mou peis ta bimata???
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Feb 10, 2006
Messages
16
Reaction score
0
rikse mia matia edw
exei analitikes odigies prota kateuase to mysql meta navicat kai telos to datapack tou banished einai poli aplo arkei na exeis oreksi......
 
Upvote 0
Newbie Spellweaver
Joined
Feb 10, 2006
Messages
16
Reaction score
0
Problima me to server pack tou Banished kai poio sigkekrimena afto Banished_Bundle_Sept17.rar.part
Loipon ekana kaniko egkatastaseis simfona me afta pou dine sto forum tou THE][ZONE :: View topic - Server Pack Install
ebala navicat mysql egkatestisa tin Db tou ola kala mou tin emfanise kanonika sto navicat twra omos enw to startserver kai to login server pane kanonika mexri ekei pou leei kai kala oti o server einai ok kai legete bartz (kapos etsi) to problima einai otan kano login apo to idio pc einai oti mou leei aftp
[ClientThread]client bypassed GGAuth,Kicking off... <-----afto mou grefei ti prepei na kanw gia na to diorthoso kserei kaneis na mou pei??
Paidia toa fota sas plz........exw faei psaksimo toulaxiston mhna kai exw kolisei ston kolo gamegourd..........
 
Upvote 0
Status
Not open for further replies.
Back
Top